Skład budowlany Śląsk

Skład budowlany Śląsk

skład budowlany

Skład budowlany Kamyk to wyróżniający się skład na śląskim rynku materiałów budowlanych.

 

 

 

skład budowlany załadunek piaskuDługoletnie działalność naszego składu, a co za tym idzie spore doświadczenie na rynku materiałów budowlanych sprawiło, iż z naszych usług korzysta coraz więcej klientów, przede wszystkim z obszaru powiatu Częstochowskiego, ale także coraz częściej ze śląska i z poza terenu naszego województwa.

Klienci cenią sobie nasze zaplecze, plac załadunkowy, możliwość szybkiego załadunku i zwarzenia materiałów sypkich i stałych oraz usług transportowych udostępnianych na życzenie klienta.

Ważne dla naszych odbiorców jest nasze podejście do klienta, każdy klient może liczyć na wsparcie doradcze bez względu na ilość materiałów jakie zamawia.

Dla nas równie ważny jest klient, który zamawia kilka otoczaków do ogrodu, 500 kilogramów piasku do piaskownicy, czy 100 kilogramów ziemi ogrodowej.

skład budowlany kamień ozdobnyBez problemu obsługujemy także dużych odbiorców, firmy budowlane które odbierają materiał w ilościach 10 – 30 i więcej ton naraz, firmy ogrodnicze kupujące kilka ton ziemi ogrodowej, kamieni ozdobnych i innych materiałów ogrodniczych także nie muszą się martwić o szybką realizację zamówienia.

Na naszej stronie można zobaczyć jak do nas trafić, nie będzie z tym żadnego problemu, gdyż lokalizacja składu jest bardzo dogodna, znajdujemy się zaraz przy trasie Częstochowa – Katowice

Zatem jeśli potrzebujesz takich materiałów budowlanych jak:

 • Ziemia ogrodowa
 • Torf
 • Kora

 

 • Kamień ogrodowy
 • Grys
 • Żwir
 • Otoczaki
 • Szpilki

 

 • Kruszywa ozdobne
 • Kruszywa budowlane
 • Tuczeń
 • Piasek
 • Cement
 • EHZ

 

 • Opał
 • Węgiel
 • Miał
 • Eko groszek

 

Skontaktuj się z nami! Pomożemy w wyborze odpowiedniego materiału, ustalimy termin realizacji, cenę dostawy, miejsce dostawy.

U nas zakupisz towar wysokiej jakości w dobrej cenie!

KONTAKT

Napisz w komentarzu swoje sugestie na temat rozszerzenia oferty i usług wspierających pracę naszego składu budowlanego!

Serpentynit bryły

Kamień ogrodowy zastosowanie

Kamień ogrodowy zastosowanie

Głazy ogrodowe szpilki

Głazy ogrodowe szpilki

Kamień ogrodowy zastosowanie. Ogród, skwer czy ogródek to bardzo ważna część naszego najbliższego otoczenia. To element krajobrazu i miejsce, w którym odpoczywamy oraz relaksujemy się po ciężkiej pracy, jest to często także widoczna dla wszystkich wizytówka naszego budynku prywatnego lub użytkowego. Już na etapie projektu takiego miejsca jak ogrod, zastanawiamy się jak mają wyglądać wszystkie jego elementy. W czasie planowania rozkładu zieleni, należy także przemyśleć zastosowanie elementów małej architektury, na przykład oczek wodnych, ścieżek, skalniaków itp. w takich właśnie zastosowaniach niezbędny jest kamień ogrodowy.

Naturalny kamień ogrodowy występuje w różnych rozmiarach i formach, z reguły bardziej lub mniej nieregularnych brył, występuje także w postaci płyt o różnej grubości, wielkości i fakturze.

W ogrodnictwie można stosować niemal każdy kamień naturalny, warto jednak pamiętać o jego charakterystyce chemicznej i fizycznej. Wiedza na temat tych cech pozwala dłużej utrzymać walory użytkowe kamieni ozdobnych oraz dłużej utrzymać dobrą kondycję roślin znajdujących się w ich bezpośredniej bliskości.

Do wyboru mamy kamienie ogrodowe chrakteryzujące się różnym stopniem absorbcji wody, te bardziej nasiąkliwe to na przykład piaskowiec. Możemy także wybrać kamienie bardziej twarde, a zatam i mniej absorbujący wilgoć, na przykład granit lub gnejs.

Otoczak

Otoczak

W naszym składzie budowlanym dużą popularnością cieszą się otoczaki, to bardzo trwały i atrakcyjny rodzaj kamieni ogrodowych. Otoczaki występują w bogatej gamie kolorów, dlatego nadają się do dekorowania ogrodów i skwerów aranżowanych w różnych stylach.

Kamień ogrodowy można także użyć w bardziej praktycznych zastosowaniach, bez przeszkód może służyć jako element konstrukcyjny mebli ogrodowych, płotów ozdobnych, grilli, altan, skalniaków, fontann itp.

Sporą gamą zastosowań cechuje się także grys, jest to kruszywo kamienne, powstałe z rozdrobnienia kamieni naturalnych. Grys stosuje się na przykład do wysypywania ścieżek, alejek, rabatek, skalniaków.

W naszym składzie budowlanym staramy się nadążać za modą i trendami stale ubogacamy ofertę kamieni ogrodowych. Różnorodność kamieni pod względem formy, faktury, gabarytów i kolorów pozwala zaspokoić potrzeby i gusta każdego odbiorcy.

Zobacz jakie kamienie ozdobne dostępne są w naszym składzie

Kamień ogrodowy


Zachęcamy do dzielenia się własnymi opiniami na temat zastosowań kamieni ogrodowych, prosimy o opisy własnych aranżacji, propozycji, planów urządzenia ogrodu, skweru itp. Zapraszamy!

skład budowlany kamień ogrodowy 2

Skład budowlany – lokalizacja

Skład budowlany – lokalizacja

 

Ważną zaletą składu budowlanego „Kamyk” jest jego lokalizacja! Bezpośrednia bliskość trasy Częstochowa – Katowice ułatwia kontakt z klientem oraz usprawnia transport zakupionych materiałów.

Teren składu jest na tyle obszerny, że nie utrudnia manewrowania nawet dużych ciężarówek i ładowarek.

Klienci mogą na własne oczy zobaczyć większość materiałów z oferty naszego składu.

skład budowlany sprzęt

Skład budowlany – zaplecze

Skład budowlany – zaplecze

Skład budowlany Kamyk stawia na jakość obsługi, dlatego inwestujemy w park maszynowo transportowy, którego zadaniem jest ułatwienie procesu sprzedaży i transportu produktów.

Na życzenie klientów dowozimy zakupione u nasz materiały, dysponujemy szeroką gamą aut ciężarowych o różnej ładowności.

Proces załadunku ułatwiają koparki, wagi i inny sprzęt.

Głazy ogrodowe szpilki

Kamień ogrodowy – oferta

Budujesz lub modernizujesz ogród, nasz skład budowlany oferuje szeroką gamę kruszyw i kamieni ozdobnych! Oferujemy piękne otoczaki, głazy ogrodowe, korę kamienną i wiele innych wyrobów!

Wszystkie cechuje wysoka jakość oraz niskie ceny!

Więcej informacji uzyskasz w zakładce KONTAKT oraz ASORTYMENT

skład budowlany załadunek piasku

Kruszywa budowlane – nowa oferta!

Nowy sezon budowlany już rozpoczęty!
Zapoznaj się z najnowszą ofertą kruszyw budowlanych.
Zapraszamy!
Wszelkie informacje uzyskasz kontaktując się z nami, bezpośrednio lub drogą elektroniczną dostępną w zakładce KONTAKT