Skład budowlany “Kamyk”

Skład budowlany "Artek"

Kruszywa ozdobne i budowlane

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji, którą wkładamy w naszą pracę możemy zaoferować Państwu szeroka gamę kamieni ozdobnych, kruszywa i innych produktów dostosowanych do Waszych potrzeb i wymagań.

skład budowlany kamień ogrodowy 2

 

Nasze kruszywa ozdobne i kruszywa budowlane są najwyższej jakość, spełniają wyśrubowane normy krajowe!

Służymy pomocą i wsparciem eksperckim podczas wyboru odpowiedniego kruszywa lub innego produktu z oferty składu budowlanego Kamyk.

Naszym celem jest zdobycie zaufania klienta i nawiązanie współpracy na długie lata, zawsze doradzamy optymalny zakup, nie nastawiamy się na jednorazowy szybki zysk.

Jedynie dzięki uczciwości biznesowej i oferowaniu produktów wysokiej jakości możemy zagwarantować firmie stabilny rozwój.

 

 

skład budowlany załadunek piaskuNie zostawiamy naszych klientów samych, jeśli chodzi o załadunek i transport zakupionych produktów. Skład budowlany “Kamyk” zaopatrzony jest we wszystkie niezbędne maszyny ułatwiające załadunek oraz samochody transportowe o różnorodnej ładowności.

Dysponujemy także wagą, która pomaga odmierzyć wymaganą przez klienta ilość kruszywa, piasku, kamieni lub innego materiału z naszej oferty.

Dla nas każdy klient jest ważny! Równie chętnie dowieziemy 400 kilogramów piasku do piaskownicy jak i 25 ton żwiru dla dużej firmy budowlanej.

Na życzenie odbiorcy dowieziemy zakupiony towar na czas w ustalone miejsce, dysponujemy środkami transportu o nośności od 1 do 26 ton, także samochodami z HDS.

 

skład budowlany kamień ogrodowyOferowane przez nasz skład kruszywa ozdobne są bardzo atrakcyjne wizualnie, nadadzą się z pewnością do upiększenia każdego ogrodu lub działki rekreacyjnej. Kruszywa ozdobne doceniają współpracujące z nami firmy i sklepy ogrodnicze.

Kruszywa budowlane o wysokiej jakości sprawdzą się w realizacjach firm budowlanych, drogowych i innych.

Zapraszamy klientów indywidualnych i biznesowych! Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne upusty cenowe!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17!

W sobotę pracujemy do 14.

Wszelkie niezbędne informacje kontaktowe znajdą Państwo w zakładce „KONTAKT